Monday 28 September 2020

Fulham
v
Aston Villa 16:45
Liverpool
v
Arsenal 19:00

Friday 02 October 2020

Coventry City
v
AFC Bournemouth 18:45
Aberdeen
v
St Mirren 18:45
Dundee United
v
Livingston 18:45
Hibernian
v
Hamilton Academical 18:45
Kilmarnock
v
Motherwell 18:45

Saturday 03 October 2020

Chelsea
v
Crystal Palace 11:30
Everton
v
Brighton and Hove Albion 14:00
Leeds United
v
Manchester City 16:30
Newcastle United
v
Burnley 19:00
Norwich City
v
Derby County 11:30
Sheffield Wednesday
v
Queens Park Rangers 14:00
Rotherham United
v
Huddersfield Town 14:00
Luton Town
v
Wycombe Wanderers 14:00
Brentford
v
Preston North End 14:00
Swansea City
v
Millwall 14:00
Blackburn Rovers
v
Cardiff City 14:00
Middlesbrough
v
Barnsley 14:00
Reading
v
Watford 14:00
Nottingham Forest
v
Bristol City 14:00
Burton Albion
v
Portsmouth 14:00
AFC Wimbledon
v
Accrington Stanley 14:00
Bristol Rovers
v
Northampton Town 14:00
Milton Keynes Dons
v
Ipswich Town 14:00
Wigan Athletic
v
Doncaster Rovers 14:00
Shrewsbury Town
v
Gillingham 14:00
Blackpool
v
Lincoln City 14:00
Oxford United
v
Crewe Alexandra 14:00
Hull City
v
Plymouth Argyle 14:00
Peterborough United
v
Swindon Town 14:00
Charlton Athletic
v
Sunderland 14:00
Rochdale
v
Fleetwood 14:00
Morecambe
v
Port Vale 14:00
Harrogate Town
v
Bolton Wanderers 14:00
Forest Green Rovers
v
Walsall 14:00
Exeter City
v
Cambridge United 14:00
Tranmere Rovers
v
Scunthorpe United 14:00
Stevenage Borough
v
Salford City 14:00
Newport County
v
Mansfield Town 14:00
Leyton Orient
v
Cheltenham Town 14:00
Grimsby Town
v
Bradford City 14:00
Crawley Town
v
Southend United 14:00
Colchester United
v
Oldham Athletic 14:00
Carlisle United
v
Barrow Town 14:00

Sunday 04 October 2020

Leicester City
v
West Ham United 11:00
Southampton
v
West Bromwich Albion 11:00
Arsenal
v
Sheffield United 13:00
Wolverhampton Wanderers
v
Fulham 13:00
Manchester United
v
Tottenham Hotspur 15:30
Aston Villa
v
Liverpool 18:15
Stoke City
v
Birmingham City 14:00
St Johnstone
v
Celtic 11:00
Rangers
v
Ross County 14:00

Friday 09 October 2020

Fleetwood
v
Hull City 18:45

Saturday 10 October 2020

Portsmouth
v
Milton Keynes Dons 14:00
Ipswich Town
v
Charlton Athletic 14:00
Swindon Town
v
AFC Wimbledon 14:00
Northampton Town
v
Peterborough United 14:00
Accrington Stanley
v
Rochdale 14:00
Crewe Alexandra
v
Wigan Athletic 14:00
Lincoln City
v
Bristol Rovers 14:00
Sunderland
v
Blackpool 14:00
Plymouth Argyle
v
Burton Albion 14:00
Gillingham
v
Oxford United 14:00
Doncaster Rovers
v
Shrewsbury Town 14:00
Walsall
v
Colchester United 14:00
Salford City
v
Tranmere Rovers 14:00
Oldham Athletic
v
Morecambe 14:00
Cheltenham Town
v
Crawley Town 14:00
Southend United
v
Exeter City 14:00
Barrow Town
v
Leyton Orient 14:00
Scunthorpe United
v
Forest Green Rovers 14:00
Port Vale
v
Carlisle United 14:00
Mansfield Town
v
Stevenage Borough 14:00
Cambridge United
v
Newport County 14:00
Bolton Wanderers
v
Grimsby Town 14:00

Monday 12 October 2020

Bradford City
v
Harrogate Town 18:45

Friday 16 October 2020

Derby County
v
Watford 18:45

Saturday 17 October 2020

Chelsea
v
Southampton 14:00
Crystal Palace
v
Brighton and Hove Albion 14:00
Everton
v
Liverpool 14:00
Leeds United
v
Wolverhampton Wanderers 14:00
Leicester City
v
Aston Villa 14:00
Manchester City
v
Arsenal 14:00
Newcastle United
v
Manchester United 14:00
Sheffield United
v
Fulham 14:00
Tottenham Hotspur
v
West Ham United 14:00
West Bromwich Albion
v
Burnley 14:00
Wycombe Wanderers
v
Millwall 14:00
Blackburn Rovers
v
Nottingham Forest 14:00
Barnsley
v
Bristol City 14:00
Birmingham City
v
Sheffield Wednesday 14:00
Luton Town
v
Stoke City 14:00
Rotherham United
v
Norwich City 14:00
AFC Bournemouth
v
Queens Park Rangers 14:00
Swansea City
v
Huddersfield Town 14:00
Middlesbrough
v
Reading 14:00
Brentford
v
Coventry City 14:00
Portsmouth
v
Doncaster Rovers 14:00
Charlton Athletic
v
Wigan Athletic 14:00
Fleetwood
v
Lincoln City 14:00
Milton Keynes Dons
v
Gillingham 14:00
Rochdale
v
Hull City 14:00
Crewe Alexandra
v
Blackpool 14:00
Swindon Town
v
Sunderland 14:00
Plymouth Argyle
v
Northampton Town 14:00
Bristol Rovers
v
Burton Albion 14:00
Ipswich Town
v
Accrington Stanley 14:00
Peterborough United
v
Oxford United 14:00
AFC Wimbledon
v
Shrewsbury Town 14:00
Crawley Town
v
Morecambe 14:00
Harrogate Town
v
Barrow Town 14:00
Forest Green Rovers
v
Stevenage Borough 14:00
Carlisle United
v
Colchester United 14:00
Walsall
v
Exeter City 14:00
Port Vale
v
Salford City 14:00
Newport County
v
Tranmere Rovers 14:00
Mansfield Town
v
Bradford City 14:00
Leyton Orient
v
Grimsby Town 14:00
Southend United
v
Cheltenham Town 14:00
Scunthorpe United
v
Cambridge United 14:00
Bolton Wanderers
v
Oldham Athletic 14:00
Celtic
v
Rangers 11:30
Dundee United
v
Aberdeen 14:00
Hamilton Academical
v
St Johnstone 14:00
Livingston
v
Kilmarnock 14:00
Ross County
v
Hibernian 14:00
St Mirren
v
Motherwell 14:00
Morton
v
Alloa Athletic 14:00
Raith Rovers
v
Arbroath 14:00
Hearts
v
Dundee 14:00
Ayr United
v
Queen of South 14:00
Dunfermline Athletic
v
Inverness CT XI 14:00
Montrose
v
Falkirk 14:00
Forfar Athletic
v
Dumbarton 14:00
Clyde
v
Partick Thistle 14:00
Airdrie United
v
Peterhead 14:00
Cove Rangers
v
East Fife 14:00
Brechin City
v
Edinburgh City 14:00
Albion Rovers
v
Stenhousemuir 14:00
Cowdenbeath
v
Annan Athletic 14:00
Stranraer
v
Elgin City 14:00
Stirling Albion
v
Queens Park 14:00

Sunday 18 October 2020

Preston North End
v
Cardiff City 11:00

Tuesday 20 October 2020

Nottingham Forest
v
Rotherham United 18:45
Norwich City
v
Birmingham City 18:45
Millwall
v
Luton Town 18:45
Bristol City
v
Middlesbrough 18:45
Coventry City
v
Swansea City 18:45
Reading
v
Wycombe Wanderers 19:00
Northampton Town
v
Swindon Town 18:45
Accrington Stanley
v
Fleetwood 18:45
Wigan Athletic
v
Peterborough United 18:45
Gillingham
v
Portsmouth 18:45
Hull City
v
AFC Wimbledon 18:45
Burton Albion
v
Rochdale 18:45
Blackpool
v
Charlton Athletic 18:45
Oxford United
v
Milton Keynes Dons 18:45
Shrewsbury Town
v
Bristol Rovers 18:45
Lincoln City
v
Plymouth Argyle 18:45
Sunderland
v
Crewe Alexandra 18:45
Doncaster Rovers
v
Ipswich Town 19:00
Tranmere Rovers
v
Leyton Orient 18:45
Oldham Athletic
v
Carlisle United 18:45
Grimsby Town
v
Harrogate Town 18:45
Colchester United
v
Forest Green Rovers 18:45
Cheltenham Town
v
Scunthorpe United 18:45
Cambridge United
v
Port Vale 18:45
Barrow Town
v
Bolton Wanderers 18:45
Stevenage Borough
v
Newport County 18:45
Bradford City
v
Walsall 18:45
Salford City
v
Southend United 18:45
Morecambe
v
Mansfield Town 18:45
Exeter City
v
Crawley Town 18:45

Wednesday 21 October 2020

Watford
v
Blackburn Rovers 18:45
Sheffield Wednesday
v
Brentford 18:45
Huddersfield Town
v
Derby County 18:45
Queens Park Rangers
v
Preston North End 18:45
Cardiff City
v
AFC Bournemouth 18:45
Stoke City
v
Barnsley 19:00

Saturday 24 October 2020

Arsenal
v
Leicester City 00:00
Aston Villa
v
Leeds United 14:00
West Ham United
v
Manchester City 14:00
Wolverhampton Wanderers
v
Newcastle United 14:00
Reading
v
Rotherham United 14:00
Bristol City
v
Swansea City 14:00
Queens Park Rangers
v
Birmingham City 14:00
Wigan Athletic
v
Plymouth Argyle 14:00
Doncaster Rovers
v
Crewe Alexandra 14:00
Gillingham
v
Fleetwood 14:00
Salford City
v
Crawley Town 14:00
Oldham Athletic
v
Port Vale 14:00
Bradford City
v
Newport County 14:00
Barrow Town
v
Walsall 14:00
Alloa Athletic
v
Dunfermline Athletic 14:00
East Fife
v
Montrose 14:00
Dumbarton
v
Clyde 14:00
Elgin City
v
Brechin City 14:00
Edinburgh City
v
Cowdenbeath 14:00